Tomasz Dzidowski

(708) 323-8364

[email protected]


Tomasz, profesjonalny pośrednik w obrocie nieruchomościami, dobrze znający północno-zachodnie przedmieścia Chicago, oferuje wyjątkowe i rzetelne usługi swoim cenionym klientom. Jako doświadczony polski agent nieruchomościowy, jest bardzo wrażliwy i uważny na potrzeby swoich klientów. Tomasz jest niezwykle czujny i zwraca uwagę na wszystkie szczegóły transakcji. Jest godny zaufania i z pewnością zapewni najwyższy standard usług dla każdego klienta szukającego lokalu na północno-zachodnich przedmieściach Chicago.

Dzięki swojej biegłej znajomości rynku, Tomasz pomoże Ci znaleźć dom w odpowiedniej cenie. Mając wiedzę o cenach transakcyjnych i preferencjach klienta, Tomasz pomoże Ci sprzedać lub kupić nieruchomość dokładnie według wcześniej ustalonych kryteriów. Gdy nadejdzie czas na finalizację transakcji, wyjaśni także całą procedurę oraz przedstawi sytuację prawną nieruchomości. Tomasz jest twardym negocjatorem i działa zdecydowanie, szybko i precyzyjnie, aby spełnić oczekiwania swojego klienta i zaskoczyć go jakością usług i korzystnymi cenami.

Tomasz jest niezwykle wrażliwy na swoich klientów oraz niezmiernie ostrożny przy wszystkich transakcjach. Zapewnia rewelacyjną obsługę obiektów w wielu aspektach oraz dokłada wszelkich starań, aby zrozumieć potrzeby i cele swoich klientów.
Call US!