David Jaracz

Managing Broker / Owner

(773) 710-4376

[email protected]


Pomysłodawcą, założycielem i filarem biura nieruchomości Savvy Properties, Inc. jest David Jaracz, który jest licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami od 2005 roku. Firma obsługuje miasto Chicago oraz sąsiednie okolice. Biuro współtworzą agenci, którzy znają się na różnych obszarach chicagowskiej aglomeracji. David Jaracz do 2017 roku pracował jako członek zespołu w agencji nieruchomości, jednak niedawno postanowił otworzyć swoją własną firmę, aby móc przekazywać koncepcję wyjątkowej obsługi klienta każdemu doradcy, którego zatrudnia. Savvy Properties, INC. obsługuje całą aglomerację, dzięki temu, że zatrudniani agenci to osoby wysoko wykwalifikowane i doskonale znające wszystkie tereny miasta i okolic. „Od północy do południa, ze wschodu na zachód, jesteśmy wszędzie tam, gdzie klient potrzebuje naszej pomocy,” mówi David Jaracz.

Więcej niż połowa działalności firmy Davida pochodzi obecnie od poleconych i stałych klientów, co jest niewątpliwym atutem i dowodzi jej rzetelności, wiarygodności i skuteczności. „Obsługa klienta jest kluczowym czynnikiem naszego sukcesu”, mówi Jaracz. „Trzeba naprawdę dołożyć wszelkich starań, aby wyróżniać się na tle konkurencji. To coś więcej niż zamknięcie transakcji i pobrania za to opłaty. Jest bardzo wiele czynników, które wpływają na skuteczność i kompetencję agenta nieruchomościowego. To naprawdę ciężka praca.” Ostatnio David otrzymał telefon od klienta, który chwilę wcześniej kupił z jego pomocą dom. Jak się okazało, klient miał problemu z hydrauliką. David niezwłocznie pojechał do domu klienta i sam zaaranżował spotkanie z hydraulikiem. „Pracuję siedem dni w tygodniu i bardzo staram się, aby klienci byli w pełni zadowoleni z wykonywanych przez nas usług. Zrobię wszystko, aby każdy klient, który korzysta z usług naszego biura, był maksymalnie usatysfakcjonowany.”

Filarem działalności Davida jest dbałość o satysfakcję klienta poprzez zapewnienie wysokiego standardu usług. Dzięki temu, David Jaracz jako profesjonalny i wykwalifikowany agent nieruchomości może poszczycić się 5-gwiazdkową oceną w różnych serwisach. Agencja Savvy Properties ma świetne referencje, które przyciągają jak magnes:

„Z Panem Davidem pracuje się świetnie! Ilość rekomendacji jest tego dowodem. Dziękuję za sprawną transakcję i profesjonalną obsługę. Na bieżąco pan David Jaracz pomagał załatwiać wszystkie sprawy związane z mieszkaniem, dzięki czemu transakcja przebiegła pomyślnie, szybko i bezstresowo. Bardzo serdecznie polecam.”

„Kocham swoją pracę, bo dzięki niej rozwiązuję ludzkie problemy” mówi David. „Dopinanie transakcji i sprawianie ludziom radości daje mi ogromną satysfakcję. W tej profesji każdy dzień przynosi nowe wyzwania, nowe zadania i projekty. Dzięki temu mogę nieustannie rozwijać się i współpracować ze wspaniałymi ludźmi.” David, który uwielbia spędzać czas z rodziną, twierdzi, że nawet podczas wakacji zdarza mu się pracować. „ Wakacje to czas, kiedy ładuję baterie, ale szczerze mówiąc, po trzech, czterech dniach naprawdę tęsknię za swoją pracą.”

Jeśli chodzi o przyszłość, David planuje rozwijać Savvy Properties i w dalszym ciągu oferować klientom najwyższy standard obsługi. Pasjonuje go również mentoring agentów, których zatrudnia. „Uwielbiam nowicjuszy” wyjaśnia. „Chcę nauczyć ich wszystkiego, czego sam nauczyłem się przez ostatnie 14 lat.” David ma również porady dla tych, którzy myślą o wejściu do biznesu. „Jeśli chcesz odnieść sukces, musisz wysoko stawiać poprzeczkę i robić wszystko, aby komunikacja z klientami była sprawna i na wysokim poziomie. Kariera w nieruchomościach jest dobrym pomysłem na przyszłość zawodową, a z niewielką pomocą mentora, z pewnością osiągniesz sukces.”
Call US!