Sylwester Gondek

(773) 416 4682

[email protected]


Sylwester Gondek ma 5-letnie doświadczenie jako agent nieruchomości w stanie Illinois. Zajmuje się pośrednictwem i doradztwem dla innych agentów nieruchomości z zakresu korzystania z nowoczesnych technologii, obsługi klienta, marketingu i zarządzania.

Uczciwość, autentyczność, determinacja i poświęcenie to podstawowe wartości, którymi Sylwester kieruje się we wszystkich aspektach swojego życia. Zastosowanie tych zasad w swojej działalności zawodowej pozwoliło mu ukształtować się jako jeden z czołowych polskich agentów nieruchomości w Chicago. Na sukces Sylwestra składa się nie tylko jego bogate doświadczenie i rzetelność, ale także szerokie zaplecze biznesowe, co sprawia, że jest on w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Poprzez wykorzystywanie i świadome stosowanie zaawansowanych narzędzi sprzedażowych i technik negocjacyjnych udało mu się sprawnie i skutecznie zrealizować każdą transakcję z korzyścią dla obu stron.

Jeśli planujesz kupno lub sprzedaż domu czy mieszkania w Chicago (szczególnie w rejonie lotniska O’hare i na północno-zachodnich przedmieściach) skontaktuj się z Sylwestrem Gondkiem, naszym ekspertem w dziedzinie spersonalizowanej obsługi klienta.
Call US!