O Nas

Savvy Properties to dynamicznie rozwijająca się agencja pośrednictwa w obrocie nieruchomościami skutecznie działająca w aglomeracji Chicago od 2017 roku. Biuro reprezentowane jest przez właściciela firmy Davida Jaracza, którego atutem jest skuteczność, profesjonalizm i satysfakcjonująca obsługa. David Jaracz, jako pośrednik i doradca na rynku nieruchomości w Chicago działa od 2005 roku.

Od początku istnienia naszą wizją była kompleksowa obsługa i pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zakupem i sprzedażą nieruchomości. Chcemy przekraczać oczekiwania klienta na każdym etapie: od pierwszego kontaktu po jak najlepsze kontakty posprzedażowe. Nasze zaangażowanie w realizację tej wizji pozwoliło nam na zdobycie zaufania i sympatii wielu Klientów, którzy dzięki nam znaleźli swój wymarzony kąt. Doskonale znamy rynek nieruchomości Chicago, co determinuje naszą przewagę nad konkurencją. Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu współpracujących z nami agentów, możemy zaoferować wszystkim Klientom pełen asortyment usług w zakresie pośrednictwa i doradztwa. Z pomocą Savvy Properties każdy potencjalny Klient znajdzie coś dostosowanego do jego potrzeb i portfela, niezależnie czy szuka mieszkania w centrum Chicago, czy domu na zacisznym osiedlu na jednym z chicagowskich przedmieść.

W pełni angażujemy się w zaspokojenie wszystkich potrzeb naszych Klientów, dzięki czemu dziś jesteśmy renomowanym i szanowanym polskim agentem nieruchomości w Chicago oferującym mieszkania na sprzedaż i domy do kupienia na terenie całej aglomeracji.

Call US!