Adriana Ostrowska

(708) 355-1709

[email protected]


W swojej karierze nieruchomościowej Adriana łączy swoje doświadczenie z zakresu finansów (MBA w International Finance) z artystycznym wykształceniem z projektowania wnętrz zdobytym na Akademii Sztuk Pięknych.

Jako sprzedawca, Adriana dostarcza większość aktualnych raportów rynkowych w celu dokładnego oszacowania wartości nieruchomości. Pomaga w przygotowaniu lokalu do sprzedaży, w tym odpowiada za poprawę jego stanu technicznego poprzez przeprowadzanie drobnych remontów i prac adaptacyjnych. Adriana wykorzystuje swoje doświadczenie, aby zaprezentować swoim klientom najlepszą ofertę oraz bezpiecznie i skutecznie przeprowadzić transakcję sprzedaży.

Jako kupujący, Adriana wspiera swoich klientów od pierwszego spotkania do ostatniego etapu procesu transakcyjnego. Do jej zadań należy pomoc w uzyskaniu wstępnego zatwierdzenia kredytu oraz wsparcie w uzyskaniu najkorzystniejszej oferty. Ostatecznie pomaga wybrać odpowiednią nieruchomość i przygotować ofertę, która zostanie zaakceptowana przez sprzedającego. Dzięki swojemu wszechstronnemu doświadczeniu oraz wiedzy jest w stanie zagwarantować nie tylko bezpieczeństwo transakcji, ale także pełne zaufanie i niezawodność.

Adriana współpracuje również z inwestorami. Ponadto zajmuje się nieruchomościami dochodowymi i tymi, należącymi do banków, tzw. foreclosures. Jako profesjonalny i doświadczony pośrednik w obrocie nieruchomościami oferuje wysokiej jakości usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych, którzy są zainteresowani sprzedażą, kupnem lub wynajmem nieruchomości.

Włada trzema językami: angielskim, polskim i francuskim.
Call US!