Karolina Franz

(773) 627-76111

[email protected]


Karolina Franz jest członkiem zespołu Savvy Properties i specjalizuje się w północno-zachodnich dzielnicach Chicago. Bez względu na rodzaj kryteriów i ilość wymagań klienta, Karolina z pasją podchodzi do swojej pracy i pomaga innym osiągnąć wymarzone cele na rynku nieruchomości. Z uśmiechem na twarzy i pełnym profesjonalizmem, zapewni bezstresową przeprawę przez trudny proces zakupu lub sprzedaży Twojej nieruchomości w Chicago.

Niezależnie od tego, czy kupujesz, czy myślisz o sprzedaży, Karolina oferuje swoją pomoc, doświadczenie, a przede wszystkim widoczne zaangażowanie na każdym kroku transakcji. Oddając się w ręce Karoliny, możesz mieć pewność, że otrzymasz rzetelną i profesjonalną obsługę i w krótkim czasie będziesz mógł zdecydować się na zakup spełniającego Twoje wymogi mieszkania lub domu. Jej uczciwość, lojalność oraz doświadczenie, aprobuje świadomą strategię, która poprowadzi Twoje sprawy do zamierzonego celu.

Karolina przeprowadziła się do Chicago dwa lata po tym, jak Michael Jordan wygrał swoje pierwsze złoto olimpijskie z Chicago Bulls. Od tego czasu mieszkała w kilku dzielnicach w północno-zachodniej części Chicago. Po ukończeniu Dominican University, ukończyła studia MBA w Brennan School of Business. Jej wysoka świadomość biznesowa i znajomość standardów obsługi klienta pozwala Karolinie w elastyczny sposób znaleźć właściwe rozwiązanie dla każdego.

Transakcja zawarta ze wsparciem Karoliny Franz będzie w pełni bezpieczna i pewna.
Call US!