Twoja strona internetowa w dobrych rękach

Rozkręcanie własnego biznesu i wszystko co z tym związane, potrafi spędzać sen z powiek. Jak zdobyć klientów i rozpowszechnić famę o swoich usługach? W obecnych czasach konkurencja jest naprawdę duża w niemalże każdej branży, dlatego odpowiednio zaplanowane działania marketingowe mogą znacznie zwiększyć szanse na sukces. Posiadanie profesjonalnej strony internetowej promującej daną firmę w Chicago – znacznie to ułatwi. W wielu przypadkach może ona rzutować na pierwsze wrażenie potencjalnego przyszłego klienta. Naszym zadaniem jest tworzenie właśnie takich stron, które w zupełności satysfakcjonują naszych zleceniodawców. Już od wielu lat zgłaszają się do nas przedsiębiorcy z różnych dziedzin i każdemu z nich staramy się zaproponować jak najbardziej dopasowany do potrzeb projekt. Ogromną zaletą tworzonych przez nas stron internetowych jest ich responsywność. Oznacza to, że działają one na wszelkich urządzeniach mobilnych, co jest niezwykle istotne w obecnej dobie wszędobylskich telefonów komórkowych. Nasi developerzy znają rynek jak własną kieszeń, a co więcej, są zawsze na bieżąco z obowiązującymi trendami. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność co do atrakcyjności designu projektowanej przez nas strony. Jeśli jednak okaże się, że konieczne są poprawki bądź wprowadzenie zmian – jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Na żądanie klienta dodajemy na stronach różne systemy, natomiast w momencie, gdy cokolwiek na stronie zawodzi – prosimy o kontakt. Postaramy się zadziałać najszybciej, jak to możliwe.

Strona jest gotowa – czy to wszystko?

To dopiero początek! Kolejny aspekt, którym się zajmujemy, to pozycjonowanie stron. Mimo tego, że to dość trudna i czasochłonna sztuka – nam udało się opanować ją niemalże do perfekcji. Na pierwszą stronę wypozycjonowaliśmy już dziesiątki naszych klientów, dzięki czemu ich firmy są teraz wiodącymi markami w branży. Opracowanie strategii promocji jest zawsze punktem wyjściowym naszych działań. Mamy duże doświadczenie i głowy pełne pomysłów – dzięki temu działamy przejrzyście – i co ważne, skutecznie. Przeprowadzamy również audyt obecnej strony internetowej, który jest według nas podstawą właściwej optymalizacji strony.

E-marketing wymaga dodatkowo promocji lokalnej. W tym aspekcie również mamy dość bogate doświadczenie – promujemy projektowane przez nas strony na mapach Google, Yelp, Bing i innych. Dbamy o umieszczanie na stronach dokładnych danych adresowych, dzięki którym algorytm wiąże wyszukiwania z naszą działalnością. Dzięki tym zabiegom częstotliwość odwiedzin na projektowanych przez nas stronach, znacząco się zwiększa, a cel zostaje osiągnięty.

Call US!